הועידה המקצועית ה-23 לחווית לקוח ושירות לקוחות בישראל


מרכז הכנסים קראון פלאזה תל אביב - 7-8/9/20

הועידה המקצועית ה-23 לחווית לקוח  ושירות לקוחות בישראל
המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום מנהלי שירות הלקוחות בישראל, מקיימים את הוועידה המקצועית ה-23 למנהלי שירות לקוחות ולממונים על פניות הציבור בישראל ומתכבדים להזמינכם להשתתף.

הוועידה תיערך בתאריכים: 7-8/9/20
במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב



הוועידה תדון בהתפתחויות של עולם שירות הלקוחות ופניות הציבור לנוכח משבר הקורנה בארץ ובעולם. הוועידה תדון בפתרונות אופרטיביים במתן שירות בתקופת פוסט קורונה, ובכלל זה פיתוח השירות במגזר הציבורי וברשויות מקומיות, ותארח כמיטב המסורת את המרצים והמומחים המובילים בתחום שירות הלקוחות וחווית לקוח בישראל.
הוועידה מציעה מפגש מקצועי לצד כינוס לימודי וגדוש של הרצאות, דיונים, סדנאות וחילופי דעות בחוויית למידה יוצאת דופן!

יועץ אקדמי: יעקב אלוש, מומחה למחשוב תהליכי עבודה בשירות לקוחות מנכ"ל MCMS Technology
מנחה: ד"ר איריס גרטנר מוריוסף, יועצת שיווקית ואסטרטגית, מרצה בכירה בחוג לניהול ארגוני שירות של המכללה האקדמית הדסה




הוועידה תתפרס על פני יומיים ותציג כלים חדשניים ופתרונות עדכניים בתחום פניות הציבור וחווית לקוח. בוועידה יוצגו תובנות מרחיקות לכת ממחקר גלובלי חדש, וייחשפו בה טכנולוגיות שיוטמעו בשירות הלקוחות בשנים הבאות.

הוועידה תקדיש את הדיון המרכזי לנושא מאפייני הלקוח הישראלי וההשפעות של תקופת הקורונה על אופי ושיטות למתן שירות לקוחות אפקטיבי.

הוועידה תכלול סקירה משפטית על עדכוני רגולציה וחקיקה חדשה בדיני צרכנות, תציג דרכים ליצירת שירות לקוחות מנצח ותעניק למשתתפים ארגז כלים לשחרור לחצים ושחיקה בעבודת השירות.

הוועידה תכלול הרצאה חדשנית ומרתקת של  קרן שקד, מוסמכת בינלאומית לחווית לקוח. על הדרכים לשיקום משברי אמון עם לקוחות בעקבות מגפת הקורונה, והפיכתם להזדמנויות.

דמי רישום מוזלים למקדימים להירשם - הירשמו עכשיו


קהל יעד
מנכ"לים, סמנכ”לים, מנהלי שירות לקוחות, ממונים על תלונות ופניות ציבור, מנהלי מוקדי שירות, מנהלי מחלקות שימור, מנהלי קשרי לקוחות וכל מי שטיפול שירות הלקוחות הוא חלק משגרת עבודתו.

לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן